Eski İSPARK müdüründen AK Parti İl Başkanı Kabaktepe’ye: Hainsin

2019 seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını alıp göreve başlamasının hemen ardından “Başkanım olarak kabul etmiyorum” diyerek istifa eden eski İSPARK müdürü Hüseyin Hacıoğlu, AK Parti’nin bugün yapılan Büyük İstanbul Mitingi’nin ardından İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi hedef aldı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da mitinge katılımın düşük olmasıyla ilgili “Biz bu meydanda 1,5 milyona alıştık, bugün ise 650 bin kişi” diyerek sitem etmesinin ardından Hacıoğlu miting meydanında çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından yayınladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabahtepe’yi ‘hain’ olarak niteleyen eski İSPARK Marina Bakım ve Onarım müdürü Hacıoğlu, şunları söyledi: ”Yüzde 52 oy alan kefen giymiş Recep Tayyip Erdoğan’ın peşinden ölümüne devam. Büyük İstanbul mitingine geldik. Ramazan ayı dolayısıyla da olabilir; az kişi vardı. Reis dedi zaten ‘Şu anda karşımda 650 bin kişi var. Biz bu meydanda 1,5 milyona alıştık, bugün ise 650 bin kişi var…’

Osman Nuri Kabaktepe, bu senin eserin. İnsanları nasıl soğuttun ya, eski AK Parti kurucularını, İstanbul İl Teşkilatında olan isimleri senin hasmın gibi gördün ya; eski milletvekillerini, eski MKYK üyelerini sahaya çağırmıyorsun ya… Bu partinin sahibi sen misin oğlum? Sen hain misin?

Niye ilde yapılan toplantılara çağırmıyorsun eski abileri?

Reis ‘eski milletvekillerini MKYK üyelerini sahaya sürün’ demesine rağmen niye çağırmıyorsun? Aday tanıtım toplantısına bile çağırmadınız. Hainsiniz siz, hain. Recep Tayyip Erdoğan’a en büyük ihaneti yapmaya devam ediyorsunuz. 1 hafta var; aklınızı başınıza alın bu İstanbul’u geri alalım.

Hain olma Osman Nuri Kabaktepe; hainsin.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x